clarias@clarias.pl 22 290 21 42
Przyklad

Producenci

Szukaj produktu

Kategorie

Systemy płatności

  • eserivce
  • PayPal
  • Przelewy24
  • MBANK Raty
  • BGŻ

Kontakt

  • NIP: 521-142-08-36
  • E-mail:clarias@clarias.pl
  • Telefon22 290 21 42
  • Godziny działania sklepuZapraszamy po odbiór towaru na nasz nowy adres Warszawa ul. Osowska 84B, od poniedziałku do piątku: 10:00 18:00, w soboty: 11:00-16:00
1 » BALTO2

BALTO

BALTO
Od firmy BALTO:
Jesteśmy producentem naturalnie suszonych - ekologicznych gryzaków dla psów z produktów poubojowych z wołowiny, wieprzowiny, drobiu i dziczyzny.
Nazwa BALTO wywodzi się od imienia bohaterskiego psa rasy Syberian Husky, który na początku 20 wieku na Alasce dostarczył do swojej wioski odciętej od świata przez śnieżyce, lekarstwa dla dzieci, ratując swoje miasteczko przed epidemią.
Naszą misją jest dostarczanie zdrowych przysmaków dla Państwa psów.

Stosowana przez nas receptura ma ponad 25 lat, została opracowana przez inżyniera Jana Petschla, który jako jeden z pierwszych w Polsce produkował ekologiczne gryzaki dla psów pod nazwą „Moje Hobby”. Technologia przygotowania gryzaków nie została zmieniona przez co w całym procesie nie są wykorzystywane w ogóle środki chemiczne nie dopuszczone do użycia w przemyśle spożywczym.

- UNIKALNA TECHNOLOGIA SUSZENIA
Całkowitej zmianie uległ jednak proces suszenia, przez co gryzaki zachowują jeszcze więcej wartościowych składników odżywczych, dzięki obniżeniu temperatury suszenia i skróceniu czasu. Jako nieliczni na polskim rynku suszymy a nie wędzimy nasze gryzaki, więc nie zawierają one niezdrowego popiołu, a także nie tracą cennych witamin, białka i innych związków mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju każdego psa.

- BEZPIECZEŃSTWO EPIDEMIOLOGICZNE – pasteryzacja termiczna i system HACCP
Stosowana przez nas technologia suszenia zapewnia najwyższą jakość naszych produktów, przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo epidemiologiczne. W procesie produkcyjnym eliminowane jest całkowicie ryzyko przetrwania groźnych bakterii, bądź wirusów, bez użycia środków chemicznych i konserwujących, a jedynie przy zastosowaniu metody pasteryzacji termicznej.


Wdrożyliśmy i na bieżąco aktualizujemy System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP), którego jednym w elementów jest regularne badanie jakości naszych produktów w akredytowanym laboratorium.

CO NAS WYRÓŻNIA:
- produkujemy gryzaki tylko z polskich, świeżych, niemrożonych surowców od sprawdzonych dostawców
- nasze gryzaki są jak najmniej przetworzone, nie stosujemy zbędnej chemii, nie wybielamy (UWAGA: Producenci często piszą, że białe gryzaki są źródłem wapnia, niestety jest to tylko chwyt marketingowy, w rzeczywistości są one poddawane działaniu bardzo silnej substancji wybielającej, która zmienia konsystencję i wygląd gryzaka i nie wpływa dobrze na zdrowie psa)
- suszymy, a nie wędzimy
- stosujemy pasteryzacje termiczną, dzięki czemu nasze gryzaki są bezpieczne dla zdrowia

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

PrzykladPrzyklad
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl