Przyklad

Producenci

Szukaj produktu

Kategorie

Systemy płatności

  • PayPal
  • Przelewy24

Kontakt

  • NIP: 521-142-08-36
  • E-mail:clarias@clarias.pl
  • Telefon517 303 071 WYSYŁKI
    789 035 289 SKLEP STACJONARNY
  • Godziny działania sklepuZapraszamy po odbiór towaru na nasz nowy adres Warszawa ul. Osowska 84B, od poniedziałku do piątku: 10:00 18:00, w soboty: 11:00-16:00
Strona główna1 » Vitakraft

Vitakraft

Vitakraft
O firmie:

Historia
Od lokalnego sprzedawcy do międzynarodowego koncernu
Firma została założona w 1897 roku przez Heino Wuhrmann w Heiligenrode, niedaleko Bremen. W tym czasie firma skupiała się na sprzedaży produktów służących do hodowli ptaków.

Po roku 1929 został zmieniony profil firmy, w związku z tym rozpoczęła się produkcja przemysłowa, pojawiły się pierwsze produkty pod znakiem firmowym VITAKRAFT.

Zakłady produkcyjne znajdują się w Niemczech ( w okolicach Bremen), Czechach i Stanach Zjednoczonych.

Vitakraft jest dzisiaj międzynarodowym koncernem, który oferuje ponad 3tyś. produktów. Produkty eksportowane są do ponad 50 krajów, jest 20 partnerów handlowych. Koncern to lider na rynku innowacji.

W Polsce oddział firmy Vitakraft powstał w 2006r. Na dzień dzisiejszy siedziba firmy mieści się w Rybniku, gdzie znajduje się zarząd, dział handlowy, jak również księgowość. Magazyn logistyczny – Piotrków Trybunalski.

Co roku wprowadzamy około 100 nowości, natomiast całego asortymentu jest około 2500 pozycji. Vitakraft oferuje wyspecjalizowane produkty dopasowane do danego zwierzęcia – tego co mój jest potrzebne do prawidłowego rozwoju, co potrzebuje na danym etapie swojego życia. W naszym asortymencie są zarówno karmy podstawowe, przysmaki, snacki, jak również witaminy, środki do pielęgnacji, zabawki czy inne akcesoria.

Jakość
Gwarancją jakości marki są badania przeprowadzone przed rozpoczęciem produkcji. Badane jest środowisko naturalne zwierząt, analizowane są potrzeby odżywcze zwierząt w różnych etapach ich życia, a przede wszystkim przeprowadzane są badania laboratoryjnie składu pokarmu.

Firma Vitakraft działa zgodnie z hasłem: „żywienie jak w naturze" – każdy produkt zawiera składniki – nasiona, owoce, zboża, witaminy i minerały – takie, by zapewniły pokrycie wszystkich potrzeb żywieniowych i pozwoliły zwierzętom poczuć się jak w ich naturalnym środowisku.

Vitakraft – „z miłości do zwierząt" – to jasne i sprecyzowane motto, które wyznacza kierunek działania całego koncernu. Firma, stara się ciągle obserwować rynek, zachowania klientów i ich stale zmieniające się oczekiwania oraz potrzeby.

W odpowiedzi na sugestie właścicieli zwierząt Vitakraft proponuje coraz to nowsze i ulepszone produkty w asortymencie dla gryzoni, psów, kotów czy ptaków. Vitakraft ciągle chce się uczyć, rozwijać i zapewniać klientom produkty wysokiej jakości.

Wszystko co robimy, robimy z miłości do zwierząt – to nasz główny cel!

 

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

PrzykladPrzyklad
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl