clarias@clarias.pl 22 290 21 42
Przyklad

Szukaj produktu

Kategorie

Systemy płatności

  • PayPal
  • Przelewy24
  • MBANK Raty

Kontakt

  • NIP: 521-142-08-36
  • E-mail:clarias@clarias.pl
  • Telefon22 290 21 42
  • Godziny działania sklepuZapraszamy po odbiór towaru na nasz nowy adres Warszawa ul. Osowska 84B, od poniedziałku do piątku: 10:00 18:00, w soboty: 11:00-16:00
» » VET-AGRO

VET-AGRO

VET-AGRO
O firmie:
Vet-Agro Sp. z o.o. to polski producent leków weterynaryjnych, preparatów biobójczych oraz innych produktów przeznaczonych dla zwierząt. Celem Spółki jest stały rozwój, tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz najwyższa jakość produktów otrzymywana poprzez zastosowanie najbardziej zaawansowanej technologii. Powstanie Vet-Agro związane jest z przemianami gospodarczymi w Polsce w końcu lat 80-tych. Spółka powstała w 1989 roku z inicjatywy czterech lekarzy weterynarii. W działalności Vet-Agro można wyróżnić 2 okresy. Pierwszy (obejmujący lata 1989-2000) to czas eksperymentów, poszukiwań, zdobywania nowych doświadczeń w wielu różnych dziedzinach gospodarki,jak hodowla, handel, usługi weterynaryjne, produkcja chemiczna, badania naukowe nad lekami oraz w zakresie ochrony środowiska. Wynikiem tego były nowe - oryginalne leki weterynaryjne: Oedemosan, Mastisan, Metrisan oraz katalizator Eukat służący do ograniczania emisji SO2 i NOx podczas spalania węgla.

Zdobyte doświadczenia i zachodzące w polskiej gospodarce przemiany spowodowały powstanie nowej strategii Spółki, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku skoncentrowała się na produkcji leków i preparatów dla zwierząt. W 2006 roku podjęto decyzję o budowie nowego zakładu produkcyjnego z wykorzystaniem funduszy unijnych programu innowacyjności. Faza projektowania fabryki, jej budowy oraz wyposażania zakończyła się w 2008 roku. Dziś dysponujemy funkcjonalną i nowoczesną wytwórnią o światowym standardzie.W ostatnim okresie zarejestrowano linię leków Fiprex do zwalczania pcheł i kleszczy u psów oraz kotów, która jest kluczowym produktem firmy. Poza niekwestionowaną pozycją na rynku polskim Fiprex sukcesywnie zdobywa uznanie klientów europejskich. Oprócz znanych już leków iniekcyjnych stworzono produkty przeznaczone do higieny pozyskiwania mleka, a także grupę preparatów dermatologiczno –pielęgnacyjnych. Nowoczesne zaplecze badawczo-technologiczne pozwala na wykorzystywanie nanotechnologii w pracach nad bardziej skutecznymi preparatami. 

Ostatnia dekada działalności Vet -Agro to ustawiczne kształcenie kadry pracowników w zakresie dobrej praktyki wytwarzania, procedur rejestracyjnych, technologii, produkcji oraz marketingu.
Poza własnym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą niezwykle istotna dla firmy jest stała współpraca i wymiana doświadczeń z instytucjami naukowymi,co umożliwia nam praktyczne wykorzystanie najnowszych badań i osiągnięć nauki.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

PrzykladPrzyklad
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl