ZAREJESTRUJ SIĘ I PŁAĆ MNIEJ ZA ZAKUPY - OTRZYMAJ STAŁY RABAT -4%
Strona główna » Aktualności » Nowe produkty dla krewetek w ofercie !!! GLASGARTEN - od braci Logemann
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
 • PayPal
 • Przelewy24
 • Hotpay
 • Bluemedia
 • CLARIAS NORBERT WASIURA
  ul. Osowska 84b
  04-351 Warszawa
  NIP: 521-142-08-36
 • E-mail:clarias@clarias.pl
 • Godziny działania sklepuZapraszamy po odbiór towaru na ul. Osowska 84B w Warszawie, od poniedziałku do piątku: 10:00 18:00, w soboty: 11:00-16:00 .

Nowe produkty dla krewetek w ofercie !!! GLASGARTEN - od braci Logemann

Data dodania: 01-04-2016


Nowe produkty dla krewetek w ofercie !!!
GLASGARTEN - od braci Logemann

alt

Bracia Logemann są jednymi najbardziej cenionych i nagradzanych hodowców krewetek na świecie. Ich wieloletnie doświadczenie w hodowli krewetek pozwoliło na stworzenie rewolucyjnej marki GLASGARTEN.
GLASGARTEN to wszystko co najlepsze dla Twoich krewetek.
Sprawdź sam !!!

PRODUKTY GLASGARTEN (klik)

Od firmy:
Przez ponad 13 lat doświadczenia w hodowli wielu różnych rodzajów krewetek, rozwinęliśmy dzięki naszym produktom Shrimp Dinner / Shrimp Snacks - Food Line smakowity, pełnowartościowy oraz zgodny z rytmem i warunkami życia składnik pożywienia dla krewetek dekoracyjnych taki, który zagwarantuje, że twoim krewetkom nic nie zabraknie i dzięki któremu pozostaną one zdrowe i witalne.
Frank i Carsten Logemann 


GlasGarten - Garnelenfutter

RSS krewetki

Informacje warte poznania, dotyczące odżywiania krewetek
Odżywianie krewetek ozdobnych różni się wyraźnie od ryb i innych mieszkańców akwarium, jeśli chodzi o przyjmowanie i trawienie składników odżywczych.
 Krewetki jedzą zgodnie z naturą cały dzień i zazwyczaj wygryzają nieustannie biofilm z bakterii oraz porostów z alg za pomocą swoich szczypców włosowatych. W ten sposób wędrują po akwarium i wchłaniają przy tym ciągle liczne składniki pożywienia oraz błonnik pokarmowy. System trawienia zbudowany jest taki sposób, że wchłaniane pożywienie transportowane jest dzięki ruchom mięśni w sposób nieustający przez jelito, gdzie odbywa się większa część trawienia. Krewetki gromadzą w swoich żołądkach bardzo mało pożywienia, dlatego konieczne jest ciągłe wchłanianie pożywienia.

Jeśli krewetki nie znajdą wystarczająco dużo pożywienia, to system trawienia opróżnia się bardzo szybko, a niezbędne do życia wchłanianie składników odżywczych, względnie trawienie nie odbywa się, albo jest bardzo niewystarczające. Można to łatwo rozpoznać w pustym jelicie, przy założeniu, że jest ono widoczne i nie jest zakryte przez kolor zwierzęcia. W przeciwieństwie do tego na obrazku poniżej można rozpoznać bardzo dobrze jelito (w odwłoku) krewetki w stanie pełnym.

RSS krewetki

Czy oszczędne lub punktowe karmienie ma sens?
Wyłącznie punktowe lub oszczędne karmienie nie jest zalecane z powyższych powodów i może prowadzić do obciążeń, szczególnie jeśli krewetki wygryzły już naturalnie wyrośnięty biofilm na wszystkich powierzchniach w akwarium.

Miękkie tabletki odżywcze lub granulat są bardzo szybko zjadane i w ten sposób zwierzęta przyjmują często w krótkim czasie dużo pożywienia, przy czym duża część zostaje wydalona jako niewykorzystana, ponieważ system trawienia nie jest na to przygotowany, a ciało nie potrafi przyjmować tak szybko tak wiele składników odżywczych, ile jest transportowanych przez system trawienny. Wskutek tego zwierzęta nie znajdą do końca dnia już nic więcej do jedzenia i zostaną głodne do następnego karmienia. Może to prowadzić do sytuacji stresujących, co może powodować u zwierząt podatność na choroby i infekcje bakteryjne.

Jak wygląda odżywianie zwierząt zgodne z rytmem i warunkami życia właściwymi dla danego gatunku?
Odżywianie zwierząt zgodne z rytmem i warunkami życia właściwymi dla danego gatunku krewetek polega na tym, aby dawać zwierzętom do dyspozycji oprócz głównych posiłków także możliwie pełną ofertę żywieniową i dbać o to, aby mogły znaleźć wszędzie w akwarium coś do zjedzenia.

RSS Krewetki - Red Bee krasnolud krewetki

 Nasz koncept żywienia Shrimp Dinner - Food Line zaopatrzy Twoje krewetki optymalnie i zawiera nie tylko wszystko co potrzebują, ale także wszędzie w akwarium coś do jedzenia, co odpowiada naturalnemu sposobowi odżywiania krewetek dekoracyjnych.

 Seria pożywienia Shrimp Snacks składa się z wielu aromatów oraz wartościowych składników odżywczych dla odpowiedniego i wyważonego uzupełnienia podstawowego pożywienia.

PRODUKTY GLASGARTEN (klik)

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
Newsletter

 

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu