ZAREJESTRUJ SIĘ I PŁAĆ MNIEJ ZA ZAKUPY - OTRZYMAJ STAŁY RABAT -4%
Strona główna » Naturefood
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
 • PayPal
 • Przelewy24
 • Hotpay
 • Bluemedia
 • CLARIAS NORBERT WASIURA
  ul. Osowska 84b
  04-351 Warszawa
  NIP: 521-142-08-36
 • E-mail:clarias@clarias.pl
 • Godziny działania sklepuZapraszamy po odbiór towaru na ul. Osowska 84B w Warszawie, od poniedziałku do piątku: 10:00 18:00, w soboty: 11:00-16:00 .

Naturefood

Naturefood
Od firmy Naturefood:

Główna koncepcja Naturefood®
 
Pokarmy Naturefood® występują jako ekstrudaty oraz jako silnie skondensowane granulaty.
W procesie ekstrudacji wysokiej jakości naturalne surowce poddawane są działaniu ciśnienia 4-6 atmosfer w niskiej temperaturze - około 60 stopni Celsjusza. Dzięki tej metodzie produkcji naturalne składniki (witaminy, minerały i mikroelementy) pozostają praktycznie nienaruszone.
Pokarm dla ryb, który jest produkowany zwykłą metodą w wysokiej temperaturze (na przykład płatki i zwykle granulaty w produkowane w 180°C ) ma mniejsze możliwości utrzymania w zdrowiu i kondycji zwierząt akwariowych. W zwykłych produktach dodawanie witamin i innych substancji nie może nadążyć za potrzebami zwierząt, a przekarmienie niektórymi z tych produktów może spowodować poważne problemy. Tylko naturalne pokarmy stosowane w akwarystyce maja właściwe proporcje wszystkich niezbędnych składników. Bardzo ważne jest utrzymanie tej równowagi i nie zaburzanie jej.
W nowej wysokociśnieniowej metodzie stosowanej przez firmę Naturefood® stosowane jest ciśnienie 40 atmosfer. Dzięki temu możliwe jest obniżenie temperatury poniżej 50°C. Dzięki wysokiemu ciśnieniu, połączenia molekularne są rozrywane na mniejsze frakcje, zwłaszcza w weglowodanach i to dużo lepiej niż przy konwencjonalnej ekstrudacji. Zmniejsza to znacznie metabolizm ryb, dlatego tez potrzebna jest znacznie mniejsza dawka pokarmu niż przy zwykłym pokarmie, poniewaz ryby bardzo dobrze go wykorzystują.

Głównymi składnikami pokarmów Naturefood® są ryby, skorupiaki, mięczaki, zielone mączki jak np. sproszkowany szpinak, lucerna, spirulina i inne morskie glony, drożdże oraz mikroskopijne cząsteczki jak glukan, witaminy oraz wiele naturalnych barwników jak karoteny, astaxantyna czy niektóre substancje sezonowe.
Dobrze zbilansowany miks tych składników to główna koncepcja Naturefood®. Dzięki zbilansowanej mieszance białek i tłuszczów Twoje ryby dostają energię, jakiej potrzebują z tłuszczy. Tak samo jest w naturze i dzięki temu ich metabolizm jest poprawny.
Dzięki optymalnemu stosunkowi słladników, odchody są zredukowane, a także zawierają mniej cząsteczek azotanów i fosforanów.
- Nawet przy najmniejszej podmianie wody akwarium pozostaje czyste i bez osadów. 
- Rozwój glonów jest utrzymywany na zdrowym poziomie. 
- Rośliny lepiej się rozwijają.
Ponieważ Naturefood® jest lepiej trawiony, zużyjesz go o połowę mniej niż zwykłego produktu!

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Newsletter

 

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu