clarias@clarias.pl 22 290 21 42
Przyklad

Producenci

Szukaj produktu

Kategorie

Systemy płatności

  • eserivce
  • PayPal
  • Przelewy24
  • MBANK Raty
  • BGŻ

Kontakt

  • NIP: 521-142-08-36
  • E-mail:clarias@clarias.pl
  • Telefon22 290 21 42
  • Godziny działania sklepuZapraszamy po odbiór towaru na nasz nowy adres Warszawa ul. Osowska 84B, od poniedziałku do piątku: 10:00 18:00, w soboty: 11:00-16:00
1 » Dolina Noteci2

Dolina Noteci

Dolina Noteci
O firmie:
ZAKŁAD PRODUKCJI KARMY DLA ZWIERZĄT „DOLINA NOTECI” W POLANOWIE

ZAKŁAD PRODUKCJI KARMY DLA ZWIERZĄT DOLINA NOTECI, KTÓREGO HISTORIA SIĘGA 2009 ROKU, JEST JEDNYM Z NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH ZAKŁADÓW W EUROPIE SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W PRODUKCJI KARMY MOKREJ DLA ZWIERZĄT TOWARZYSZĄCYCH. 

OD POCZĄTKU SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI FIRMA ZA NADRZĘDNY CEL STAWIA SOBIE PRODUKCJĘ WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW ORAZ PROMOWANIE ZDROWEGO ŻYWIENIA PSÓW I KOTÓW. DZIĘKI STOSOWANIU WYŁĄCZNIE STARANNIE DOBRANYCH SKŁADNIKÓW PRZECHODZĄCYCH WIELOETAPOWY PROCES SELEKCJI, JAK RÓWNIEŻ PRACY DOŚWIADCZONYCH TECHNOLOGÓW, POWSTAJE PRODUKT PLASUJĄCY FIRMĘ W CZOŁÓWCE PRODUCENTÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KARM. Z TEGO WZGLĘDU DOLINA NOTECI STALE OTRZYMUJE WIELE ZAPYTAŃ O WSPÓŁPRACĘ NIE TYLKO Z KRAJU, ALE RÓWNIEŻ Z ZAGRANICY. 

WCIĄŻ ROSNĄCY POPYT NA PRODUKTY Z SEGMENTU PET FOOD RODZI KONIECZNOŚĆ NIEUSTANNEGO POSZERZANIA GAMY ASORTYMENTOWEJ, A CO ZA TYM IDZIE – ZWIĘKSZANIA MOCY PRODUKCYJNYCH. W ZWIĄZKU Z TYM DO ZAKŁADU W POLANOWIE ZOSTAŁA ZAKUPIONA JEDNA Z NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH NA ŚWIECIE LINII DO PRODUKCJI KARMY MOKREJ. FIRMA WCIĄŻ ROZWIJA SWÓJ PARK MASZYNOWY, ABY SPROSTAĆ STALE POWIĘKSZAJĄCEMU SIĘ ZAPOTRZEBOWANIU PRODUKCYJNEMU ORAZ NAJNOWSZYM TRENDOM W KWESTII ROZWOJU PRODUKTÓW. PRODUKCJA OBEJMUJE KARMY W FORMIE PASZTETU (MIELONKI) ORAZ KAWAŁKÓW W SOSIE, A PRODUKTY SĄ DOSTĘPNE W RÓŻNYCH GRAMATURACH I FORMACH PAKOWANIA (PUSZKA, SASZETKA, OSŁONKA POLIAMIDOWA).

SPRZEDAŻ EKSPORTOWA STANOWI DUŻY UDZIAŁ W CAŁOŚCI ZYSKU GENEROWANEGO PRZEZ ZAKŁAD. JEST TO BARDZO ISTOTNY RYNEK ZBYTU, DLA FIRMY JEDNAK ZASADNICZA JEST SPRZEDAŻ PRODUKTÓW NA RYNEK KRAJOWY. ZAKŁAD PRODUKCJI KARMY DLA ZWIERZĄT „DOLINA NOTECI” W POLANOWIE POSIADA BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTĄ SIEĆ DYSTRYBUCYJNĄ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU, DZIĘKI CZEMU FIRMA DOCIERA ZE SWOIMI PRODUKTAMI DO CORAZ SZERSZEJ GRUPY ODBIORCÓW. W KWESTII SPRZEDAŻY KRAJOWEJ FIRMA SKUPIA SIĘ NA DWÓCH KANAŁACH DYSTRYBUCJI: SPOŻYWCZYM ORAZ ZOOLOGICZNYM. CO WAŻNE, ZOSTAŁA WPROWADZONA DYWERSYFIKACJA MAREK ZE WZGLĘDU WŁAŚNIE NA KANAŁY DYSTRYBUCJI. W TEN SPOSÓB UDAJE SIĘ UNIKNĄĆ KONFLIKTU MIĘDZY DWOMA TAK RÓŻNYMI RYNKAMI ZBYTU.

KARMY MARKI RAFI, KTÓRE SĄ DEDYKOWANE GŁÓWNIE KANAŁOWI SPOŻYWCZEMU, SWOJĄ JAKOŚCIĄ W NICZYM NIE USTĘPUJĄ LIDEROM RYNKU. CO WIĘCEJ, MARKA RAFI JEST UWAŻANA ZA JEDNĄ Z WIODĄCYCH MAREK NA POLSKIM RYNKU KARM. CORAZ CZĘŚCIEJ KLIENCI POPIERAJĄCY ROZWÓJ POLSKIEJ GOSPODARKI PODKREŚLAJĄ I DOCENIAJĄ FAKT, IŻ DOLINA NOTECI TO POLSKI PRODUCENT. 

FIRMA DOLINA NOTECI STALE DOSKONALI I ULEPSZA SWOJE PRODUKTY, CO SPOTYKA SIĘ Z CORAZ SZERSZYM UZNANIEM I ZAUFANIEM KLIENTÓW. DOWODEM NA TO SĄ LICZNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA – M.IN. SREBRNY LAUR KONSUMENTA – ODKRYCIE ROKU 2013, BRĄZOWY LAUR KONSUMENTA 2014, WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PRZEBÓJ FMCG 2013, JAK RÓWNIEŻ SREBRNA PERŁA RYNKU FMCG 2014 CZY NAGRODY PRZYZNAWANE NA IMPREZACH TARGOWYCH.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

PrzykladPrzyklad
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl