clarias@clarias.pl 22 290 21 42
Przyklad

Szukaj produktu

Kategorie

Systemy płatności

  • PayPal
  • Przelewy24
  • MBANK Raty

Kontakt

  • NIP: 521-142-08-36
  • E-mail:clarias@clarias.pl
  • Telefon22 290 21 42
  • Godziny działania sklepuZapraszamy po odbiór towaru na nasz nowy adres Warszawa ul. Osowska 84B, od poniedziałku do piątku: 10:00 18:00, w soboty: 11:00-16:00
» AQUANETTA

AQUANETTA

AQUANETTA
Od firmy:

Historia firmy, nasza misja i nasza wizja:

Aquanetta powstała w 2009 roku. Jesteśmy producentem wynalezionego przez nas sprzętu akwarystycznego. Nasze produkty działają w zgodzie z opracowaną przez Marka Kaczora doktryną Omniaquarium.

Sprzedajemy głównie nasze wynalazki, które z tygodnia na tydzień zyskują sobie uznanie nowych klientów. Większość z nich (mułapka, nabąblacze Aquanox) zostały zgłoszone do polskiego i międzynarodowego Urzędu Patentowego.

Oferujemy też produkty, które - choć niezgłoszone do Urzędu Patentowego - zostały przez nas dogłębnie przemyślane i opracowane.

Choć nasza misja i wizja wydają się bardzo abstrakcyjne i odległe, to jesteśmy przekonani, że wraz ze wzrostem liczby użytkowników naszych produktów, zyskają sobie sympatyków. 

Nasza misja, nasza wizja:

Nasza wizja
Wzrost świadomości ekologicznej setek milionów ludzi na całym świecie dzięki zetknięciu się z doktryną OmniAquarium i jej realizacją dzięki naszym produktom na wczesnym etapie życia – w szkole, w domu rodzinnym, w pracy.

Nasza misja
Działanie na rzecz zwiększania bioróżnorodności, obiegowości i genomiczności środowisk akwaryjnych i naturalnych poprzez produkcję i sprzedaż sprzętu akwarystycznego zgodnego z doktryną OmniAquarium. 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

PrzykladPrzyklad
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl