clarias@clarias.pl 22 290 21 42
Przyklad

Producenci

Szukaj produktu

Kategorie

Systemy płatności

  • eserivce
  • PayPal
  • Przelewy24
  • iMoje
  • MBANK Raty
  • BGŻ

Kontakt

  • NIP: 521-142-08-36
  • E-mail:clarias@clarias.pl
  • Telefon22 290 21 42
  • Godziny działania sklepuZapraszamy po odbiór towaru na nasz nowy adres Warszawa ul. Osowska 84B, od poniedziałku do piątku: 10:00 18:00, w soboty: 11:00-16:00

AQUA REBELL

AQUA REBELL
Historia

Aqua Rebell — profesjonalna linia nawozów dla roślin wodnych. Zespół Aqua Rebell wymyślił logo z powiewającą flagą nie bez powodu – kochamy rośliny akwariowe oraz wszystko co z nimi związane. Właśnie dlatego w 2008 roku postanowiliśmy stworzyć nawozy zaprojektowane przez akwarystów roślinnych dla akwarystów roślinnych. Od tej pory makroelementy a w szczególności azotany i fosforany zostały docenione przez hobbystów na całym świecie. Wcześniej te 2 związki chemiczne były często utożsamiane ze związkami mogącymi prowadzić do rozwoju glonów — nic bardziej mylnego. Nowa szkoła nawożenia akwariów roślinnych oraz osobiste spostrzeżenia akwarystów na całym świecie jednoznacznie świadczą o tym, że sytuacja wygląda inaczej. To nie nadmiar tych składników a brak odpowiednich proporcji jest najczęstszą przyczyną rozwoju glonów.

Wszystkie rośliny wodne wymagają odpowiedniej ilości składników pokarmowych do normalnego rozwijania się. Nasze akwaria są wyposażone w coraz więcej urządzeń, silniejsze oświetlenie oraz bardzo często w dozowanie CO2. Produkty przemiany materii ryb w większości przypadków stają się zatem niewystraczającą odżywką dla roślin. Azotany i fosforany, kiedyś niedoceniane i zwalczane, stały się w krótkim czasie niezbędnym składnikiem każdego akwarium roślinnego. To właśnie swego rodzaju rebelia tych 2 substancji odżywczych dała początek nazwie Aqua Rebell i produktom, będącymi doskonałą alternatywą dla nawozów nie zawierających powyższych składników.

Aqua Rebell jest odpowiedzią na powszechnie dostępne nawozy. Ciągle poprawiamy jakość oraz niezawodność naszych produktów. Mamy przyjemność czerpania wiedzy oraz cennych spostrzeżeń bezpośrednio od miłośników roślin wodnych. Dzięki temu dostarczamy perfekcyjnie zbilansowane nawozy dostosowane do indywidualnych i specyficznych potrzeb zbiorników roślinnych. Produkty, które oferujemy są wielokrotnie testowane przez hobbystów i wystawiane srogiej ocenie, zanim zostaną wprowadzone na rynek. Efektem nowatorskiego podejścia do rynku nawozów, są produkty zbliżone do doskonałości, innowacyjne a przede wszystkim odpowiadające potrzebom posiadaczy zbiorników roślinnych. Naszym głównym celem jest zapewnienie możliwości hodowania pięknych roślin przez hobbystów, którzy czerpią dużo radości i satysfakcji z opieki nad swoim podwodnym ogrodem.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

PrzykladPrzyklad
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl